'B Yüzü' ve  'WEARBEAT' Sunar: ''Blackbird Blackbird (ABD)"

2 yılı aşkın süredir iyi müziği dinleyicilerle buluşturan, sayısız grubu Türkiye’ye getiren bağımsız müzik ajansı B Yüzü ile son zamanlarda heyecan verici işlere imza atan müzik blogu WEARTBEAT ortak girişleriyle San Francisco’lu dream pop sansasyonu Blackbird Blackbird’ü 5 Mayıs’da Babylon Lounge’da ağırlıyor.

Mikey Maramag, Blackbird Blackbird projesiyle, chill/dreamwave sahnesinde hatırı sayılır bir yer edindi. Neredeyse tüm önemli müzik bloglarında yer aldıktan sonra ‘Summer Heart’ adlı uzunçalarını çıkartmasıyla yerini sağlamlaştıran müzisyen ayrıca ‘Cursed Kids’ projesiyle de aktif olmayı sürdürüyor. Blackbird Blackbird imzalı müzikler kulağa tanıdık gelen ve yeterince yenilik barındıran, basit oldukları kadar da hoş bir dizilim sunuluyor.  Parçaları çoğunlukla kısa olmakla beraber, akılda kalıcı ve etki bırakıcı cinsten, idm ve dubstep’ten de ipuçlar taşıyan ritmlerin tatlı melodilerle buluşmasının ürünü.

Bu harika gecenin açılışını WEARTBEAT DJ seti ile yaparken, konser sonrasında ise Gigology Dj’leri Seray Arslan ve Hemi Behmoaras tempoyu daha da arttıracak.

Etkinlik Programı

23:00 Blackbird Blackbird

Konum