Beats By Girlz Türkiye Festivali Kapanış Partisi #turnoutthebeat: Zeynep Ocak & Şevval Kılıç

Beats By Girlz Türkiye Festivali’nin #turnoutthebeat seçkisi kapsamında gerçekleşecek kapanış gecesinde, Zeynep Ocak ve Şevval Kılıç 6 Kasım Pazar akşamı kabin başına geçiyor! Ceytengri ve KİKA’nın geceye özel hazırlayacakları performanslarına eşlik etmek için dans pistinde buluşuyoruz.

Zeynep Ocak

İstanbul’un çeşitli mekanlarından DJ performanslarını sürdüren Zeynep Ocak ile Beats By Girlz Türkiye Festivali’nin kapanış line-up’ında bir araya geliyoruz.

Şevval Kılıç

Sevdiği müzikleri arkadaşlarıyla paylaşma heyecanı 2000'lerin başındaki ev partilerine dayanan Şevval Kılıç, dinleyicisini techno ve alt türleri arasında bir gezintiye çıkararak tekrar eden beat'lerin altındaki öyküleri beraber keşfe davet ediyor.

Ceytengri

Performans, müzik, video, nazım/nesir ve gullüm odağında disiplinlerötesi çalışan Ceytengri; lubunya, fem ve nöroçeşitli özneleri öne çıkarmak için başlatılmış Kokoş akımıyla İstanbul gece hayatı ve sanat sahnesinde etkinlikler düzenleyerek güvenli alanlar yaratmak için çalışıyor.

KİKA

İstanbul çıkışlı KİKA; 2010’dan bu yana makyaj ve tekstil eğitimini kullanarak sahne çalışmaları üzerine yoğunlaştı. 2018’den beri performans, dans ve makyaj odaklı işleriyle ismini duyurdu. İstanbul’un çeşitli mekanlarında performanslarına devam eden KİKA; pandemi sürecinde nakış tekniği ile erotik tekstil yüzey çalışmaları yapmaya başladı. 2020’de “Free Fun” isimli kısa filmde oynayan multidisipliner sanatçı; oyunculuk hayatına da devam ediyor.

Biletler Biletix'te!

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:30 Zeynep Ocak & Şevval Kılıç

Konum