Vans Off The Wall Music Night

Bu yıl ikinci kez gerçekleşecek olan Vans Off The Wall Music Night 7 Kasım Perşembe akşamı Babylon'da!

Organizasyon: Bant Mag.

Vans ve Bant Mag.’in ortak girişimleri sonucu ortaya çıkan Vans Off The Wall festvali, bu yıl ikinci kez gerçekleşecek. Türkiye’nin yeraltı sahnesinde ön plana çıkan isimlerin peşi sıra çaldığı Vans Off The Wall’un birincisinde Kim Ki O, Hayvanlar Alemi, Haossaa ve Grup Ses Beats yer almıştı. İkincisi 7 Kasım’da Babylon’da düzenlenecek Vans Off The Wall’un bu seneki konukları Ayyuka, Softa ve Eskiz olacak, gece boyunca da Bant Mag. ekibi DJ Setlerinin başında olacaklar. Gecenin kapı açılış saati 20:30.


Ayyuka
İkinci albümü Kiracı Odaları’nı yayınlamak için gün sayan Ayyuka, çok uzun zamandır İstanbul’da verdiği konserlerle kendine geniş bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Son albümünde, grubun alışılmış kirli gitar tonlarını surf estetiğinde duymak mümkün.

souundcloud/AyyukaSofta
İstanbul yeraltı sahnesinin en önemli merkezlerinden Peyote’nin plak şirketiyle yayınladığı son albüm Softa’nın Hunili Ayin albümü. Grup yüksek enerjileri ve çığlık çığlığa vokalleriyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz iki yıl içerisinde One Love ve Rock’n Coke gibi festivallerde sahne alan Softa, geçtiğimiz haftalarda albümünden ilk klibi ‘Bedbaht Ucube’ şarkısı için yayınladı.

soundcloud/SoftaEskiz
2004 yılında kurulan Eskiz, çiğ ve kirli rock anlayışından taviz vermeyen ve konserleri sırasında seyircinin kolaylıkla eşlik edebildiği bir grup. Yoksa Bir Rakı Masası Mı Görüyorum? Adlı ilk albümünü 2011 yılında yayınlayan Eskiz’in geçmişinde birçok festival performansının yanı sıra 2010 yılında kazandıkları Roxy Müzik Günleri birinciliği de var.
 

soundcloud/eskiz

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
00:00 Ayyuka
00:00 Eskiz
00:00 Softa

Konum