KARSU

Karsu, yeni albümü Colors’ın tanıtım konseri Babylon Bomonti’de!

2012 yılında çıkardığı ilk albümü Confession ile Avrupa ve Türkiye’de büyük beğeni toplayan Karsu, bu kez yeni albümü Colors ile karşımızda.

Karsu caz müzikle tanınmasına rağmen, bu albümünde müzikal yelkenlerini daha geniş açtı. Caz temelli olan albümüne funk, pop ve reggae stilleri ile renk kattı. Karsu, albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını kendi yazıp besteliyor. Bugüne kadar bestelediği bütün şarkıları İngilizce olan Karsu, bu albümde en büyük sürprizi, ilk kez Türkçe sözler yazarak bestelediği iki şarkıyla yaptı.  

Albüm ilk kez Eylül ayında Amsterdam’da tanıtıldı. Hollanda basınından oldukça iyi yorumlar alan Karsu’nun burada verdiği konser, heyecanlı ve dinamik seyircisiyle birlikte çok renkli ve eğlenceli geçti. Hollandalılar Türkçe sözleri anlamamasına rağmen, konserde en çok ‘Bırak Beni Böyle’ adlı şarkıdan etkilendiklerini söylediler. Bu konserden sonra turnesine Avrupa'da devam eden Karsu, şimdi Türkiye’de çıkarmaya hazırlandığı yeni albümünün tanıtım konseri için 9 Aralık’ta Babylon Bomonti’de sahnede olacak. 

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Karsu Dönmez

Konum