Pub Story: ”Hey Gidi Günler”

Hayret bişii! Herıld yanii! Babylon'da dev gibi eğlence :) Super Mega Bass'lı sıfır Walkman almış gibi heyecanlıyız! “Hey Gidi Günler 90’lar Partisi”yle hepsi bir arada “a acayip” bir 90’lar gecesi yaşıyoruz.

Babylon ruhu, Pub Story enerjisiyle çok özel bir 90'lar partisinde buluşuyor. Önce 9 Mart saat 20.00 - 22.00 arası Babylon'da Pub Story oynuyoruz ve Tetris'te üst üste iki kere uzun çubuk gelmişçesine coşuyoruz. Gece Babylon farkıyla saat 02:00’a kadar Sarp Dakni ve Berke Yavuz performanslarıyla devam ediyor. Üstelik Pub Story bileti gecenin sonuna kadar geçerli!

Sıkça Sorulan Sorular ve Uyarılar:

– Yalnız gelebilirsiniz. Daha çok eğlenirsiniz.
– Arkadaşlarınızla da gelebilirsiniz, yine çok eğlenirsiniz.
– Bu çok eğlenceli bir parti. Sıkıcı ve samimiyetten tamamen uzak “tanışma etkinlikleri” ile lütfen karıştırmayın.
– Hayır, bunu yurt dışında almadık. Tasarımını ve teknolojisini kendimiz geliştirdik ama yurt dışına taşımak için çalışıyoruz.
– Gelmeden önce telefonunuzun şarjının ve kullanılabilir internet paketi olduğuna emin olun. Oyunu oynamak için telefon şart.
– Etkinlik başlamadan yaklaşık yarım saat önce gelip ortama ısınmak aynı zamanda da kapıda sıraya kalmamak iyi oluyor.
– Android işletim sistemli telefonlarda, 5.0’ın altındaki sürümler Pub Story uygulamasını çalıştıramamaktadır. Bu cihazlar ile oyun oynanamamaktadır.
– Mekan ve organizasyon etkinliğe uygun görmediği kişileri içeri almama hakkını saklı tutar. İlgili kişilere bilet ücretleri iade edilir.

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış

Konum